Home staging

                                                                                               

                                                                                                                    HOME STAGING


 Od pozytywnego wrażenia jakie wywołamy przy prezentacji mieszkania czy domu zależy to, jak szybko go sprzedamy oraz za jaką kwotę. Oferty w Internecie bardziej są przeglądane niż czytane.

           Dostosowujemy wnętrze do wymagań i potrzeb potencjalnych klientów, a zasadniczym  celem jest pokazanie potencjału danej nieruchomości. Polega na jej profesjonalnym przygotowaniu do sprzedaży, między innymi na sprawnym porównaniu  wszystkich atutów i słabych stron, a następnie takim przygotowaniu i zaprezentowaniu, aby miały szansę spodobać się jak najszerszemu gronu odbiorców. Aby uzyskać oczekiwany efekt, nie zawsze potrzebny jest generalny remont. Najczęściej wystarczą drobne prace i  właściwa aranżacja wnętrz.  Ważne   jest, aby dla właściciela nieruchomości ten proces był korzystny, a wszelkie zabiegi dekoratorskie i marketingowe dokonane były przy nakładzie najniższych środków finansowych. 

        Oferty  ze zdjęciami które nie ukazują  jej atutów nie są przeglądane, a tym samym we wstępnej fazie odrzucane. Będziesz miał pewność, że zdjęcia, które reprezentują nieruchomość, są wykonane profesjonalnie – dobrze doświetlone, skadrowane, odpowiedniej rozdzielczości. Co więcej – zdjęcia będą tak wyselekcjonowane, by zachęcać do zapoznania się z ofertą, ponieważ będą eksponować w możliwie najlepszy sposób jej wszelkie walory.